Site içi arama :
prof.dr. turgut göksoy
 
05 Kasım 2011 - 06:27

Hastalar hekime gitmeden önce bazı hazırlıklar yapması gerekmektedir. Bunları yaptığınız takdirde tanı konulması ve daha bilinçli tedavi yapılması mümkün olabilecektir.

HEKİME GİTMEDEN ÖNCE YAPILACAK HAZIRLIKLAR

Şu anda karşılaştığınız bütün sorunlarınızı ve günlük yaşamda karşılaştığınız problemlerinizi eksiksiz olarak iletmeniz için kendinize bir akıl defteri hazırlayın. Bu deftere şikayetlerin ne zaman başladığı ve geçirdiği evreleri yapılan çözüm arayışlarını ayrıntılarıyla hatırlamaya çalışın.
Daha önceki tahlil, film, reçete gibi geçmişe ait verileri tarih sırasıyla bir dosyaya yerleştirerek yanınızda götürmek üzere hazırlanın. Daha önce kullandığınız ilaçların tamamını bir yere not edin. Hava değişimleri, günlük fazla çalışmanın ağrılarınızı ne denli etkilediğini de bir yerlere yazın ve bunu hekiminizle paylaşın. Örneğin yerleri aşırı silmiş ve fazlaca yorulduğunuz bir gününü ardından sorunların başlamasını hekiminiz bilirse tanıyı daha kolay koyabilecektir.

Diğer Sayfalar

   
Diğer Sitelerimiz
www.fibromiyalji.orgwww.ayaksorunu.netwww.antiagingtr.comwww.kireclenme.infowww.turgutgoksoy.comwww.omuzum.comwww.belagrisi.netwww.vertigom.comwww.ozonterapi.infowww.osteoporoz.netwww.boyunkireclenmesi.net
   
Bölge Hastanesi Ulaşım

Pendik Bölge Hastanesi
Doğu Mah. Yücel Sok. No:2 Pendik / ISTANBUL
Telefon : 0 216 375 34 34   Faks : 0 216 375 22 12
www.bolgehastanesi.com

2010 © romatizmatr.com Tasarım : bayburt.net